*** Hotel a RESIDENCE ROYAL STANDARD ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD HOTEL & RESIDENCE ROYAL STANDARD *** nabízí velmi pohodlné ubytování v luxusních dvouložnicových apartmánech s nádherným výhledem na Pražský hrad a řeku Vltavu a v pěkných a účelně zařízených hotelových pokojích. Secesní dům je národní kulturní památkou, postaven v roce 1913 v historickém centru Prahy na nábřeží řeky Vltavy mezi Národním divadlem a Vyšehradem. V bezprostřední blízkosti je stanice tramvaje i metra.

Hotel v Praze 2 ubytování Residence Royal Standard :
Poloha hotelu & Residence Standard je ideální svojí snadnou dostupností historických památek a kultury v Praze. Před Hotelem & Residencí ROYAL STANDARD je přístaviště výletních parníků s celoročním provozem, pěší kolonáda a cyklotrasa. Na protějším břehu řeky Vltavy je písečná pláž a pro rybáře nabízí řeka dokonce možnost rybolovu.

Ubytování v Praze 2 hotel Residence Royal Standard pokoje :
Ubytování je v luxusních dvouložnicových apartmánech (residenčních bytech 100 m2), s obývacím pokojem s klimatizací a sedací soupravou s možností přistýlky, kuchyní, halou, koupelnou s vanou a WC.

Jsou velice kvalitně vybaveny, včetně minibaru, trezoru, TV/SAT, bezdrátového internetového připojení (Wi-Fi), pračky, bidetu, vysoušeče vlasů, myčky nádobí, mikrovlnné trouby... vybavení odpovídá kategorii****. Všechny apartmány mají nádherný výhled na Pražský hrad a řeku Vltavu a některé mají i balkon. Tyto byty mohou být pronajaty i dlouhodobě, kdy cena za pronájem (několik měsíců, resp. let) je stanovena dohodou.

Praha 2 ubytování hotel Residence Royal Standard služby :
Dům má 5 podlaží s výtahem. V klimatizované restauraci se podávají snídaně formou bufetu. Příjemný Lobby Bar umístěný hned vedle recepce nabízí široký sortiment nápojů. Hostům je za poplatek k dispozici uzamčené parkoviště nebo samostatná garáž. V recepci hotelu je možno použít fax, e-mail i internet.

Ubytování v Praze 2 hotel Residence Royal Standard :
Recepce zajišťuje také okružní jízdy po Praze, výlety za kulturními památkami do různých míst po celé České republice, a to včetně průvodce, dále spolehlivé taxi na letiště i po městě a jiné služby. Přijímáme platební karty AMEX, VISA, JCB, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro. Výrazné slevy jsou poskytovány při delším pobytu a stálým klientům.
Hotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - disponuje restauracíHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 a RESIDENCE ROYAL STANDARD - Pokoje jsou vybaveny televizorem